szkoła podstawowa w wydrzu

Szkoła Podstawowa w Wydrzu

wyszukiwanie

Kalendarz szkolny

Bezpieczeństwo ucznia - Policjanci w naszej szkole

Spotkanie z policjantami w Szkole Podstawowej w Wydrzu

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci. 1 października br. uczniowie klas I -III Szkoły Podstawowej w Wydrzu uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji, pracującym na co dzień w Komisariacie Policji w Łańcucie.

Prowadzący spotkanie zwracali uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania, przypomnieli zasady poruszania się po ulicy, chod­niku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślali, jak ważną rolę pełnią elementy odblasko­we, które każdy uczeń powinien posiadać.

Funkcjonariusze zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi czy zagrożenia wynikające z obcowaniem z nieznanymi zwierzętami. Został również wy­świetlony film animowany - edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa dzieci.

Oczywiście nie odbyło się bez pytań ze strony uczniów, które dotyczyły przekazywanych informa­cji, jak również innych aspektów pracy policjanta. Spotkanie było interesujące i pouczające. Uczniowie podziękowali prowadzącemu za wartościową i interesującą prelekcję, zapewniając, że wynieśli z niej wiele cennych informacji.

Nasze dane kontaktowe

tel. 172260199, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

37-110 Żołynia, Wydrze 259

e-dziennik

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Piknik

koniec roku szkolnego 2018/2019

Przed Piknikiem

ankieta

Nothing found!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać