szkoła podstawowa w wydrzu

wyszukiwanie

Kalendarz szkolny

Z Kroniki Sportu Szkolnego Nr 1 / IX - 2018 r.

Dobre wyniki uczniów SP Nr1 i SP Wydrze w Gminnej i Powiatowej Lekkiej Atletyce ! 

           

W dniu 19 września 2018 r. (środa) na obiektach Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Białobrzegach odbyły się Gminne i Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA Dziewcząt i Chłopców dla uczniów klas V i VI w kategorii Igrzyska Dzieci -ID. W tych zawodach wzięło udział 131 uczniów (67 dziewczynek i 64 chłopców)  z 15 szkół podstawowych powiatu łańcuckiego.( Gminę Rakszawa reprezentowały: SP Nr 1 i SP Wydrze) Przeprowadzono 8 konkurencji lekkoatletycznych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi dla dziewcząt i chłopców.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw w LA w Gminie Rakszawa:

  1. Bieg na 60 m dziewcząt i chłopców:
  2. Dudek Agnieszka SP 1 R-wa      -9,66 s
  3. Sroczyk Oliwia SP 1 R-wa      -9,90 s

…………………………………………………………….

  1. Kłoś Norbert SP 1 R-wa      -8,95 s ( III m. powiat)
  2. Sroczyk Igor SP 1 R-wa      -10,02 s
  3. Pelc Dawid SP Wydrze     -10,18 s
  4. Skok w dal dziewcząt i chłopców:

Nosek  Karolina                     SP 1 R-wa      -3,72 m (III m. powiat)

  1. Babiarz Maja SP 1 R-wa      -3,45 m

…………………………………………………………

  1. Wojak Bartłomiej SP 1 R-wa      -4,16 m (II m. powiat)
  2. Wargan Kornelisz SP 1 R-wa
  • Rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców:
  1. Stopyra Martyna SP Wydrze     -30,60 m ( III m. powiat)
  2. Sierżęga Małgorzata        SP Wydrze     -29,90 m
  3. Panek Julia SP 1 R-wa      -23,50 m

…………………………………………………………

  1. Sobuś Dawid SP 1 R-wa      -43,70 m
  2. Nazarko Konrad SP 1 R-wa      -39,50 m
  3. Kłosowski Adam SP 1 R-wa      -38,00 m
  4. Wawrzaszek Filip            SP Wydrze     -34,20 m
  5. Bieg długi: 600 m dziewcząt i 1000 m chłopów:
  6. Stopyra Karolina SP Wydrze     -2:08,58 s (II m. powiat)
  7. Frączek Katarzyna SP 1 R-wa      -2:15,28 s
  8. Kościółek Paula SP 1 R-wa      -2:16,58 s
  9. Panek Aleksandra SP 1 R-wa      -2:16,58 s

…………………………………………………………

  1. Stopyra Dawid SP Wydrze     -4:05,73 s
  2. Piwiński Kacper              SP  Wydrze    -4:09,14 s
  3. Kuźniar Adam                SP 1 R-wa      -4:09,60 s

 

Za zajęcie I, II i III miejsca najlepsi otrzymali dyplomy ufundowane przez TKF Rakszawa.

Gratulujemy młodym sportowcom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

                             Opracował: Jan Jabłoński -Gminny Organizator Sportu

e-dziennik

ankieta

Nothing found!

Nasze dane kontaktowe

tel. 172260199, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

37-110 Żołynia, Wydrze 259

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać