szkoła podstawowa w wydrzu

Szkoła Podstawowa w Wydrzu

wyszukiwanie

Kalendarz szkolny

czwartek, 19 grudzień 2019
Spotkanie opłatkowe
piątek, 20 grudzień 2019
wyjazd na narty
środa, 25 grudzień 2019
Boże Narodzenie
czwartek, 26 grudzień 2019
Drugi dzień Bożego Narodzenia
środa, 01 styczeń 2020
Nowy rok
poniedziałek, 06 styczeń 2020
Objawienie Pańskie (Trzech Króli)

Wyniki sportowe

Z Kroniki Sportu Szkolnego Nr 1 / IX - 2018 r.

Dobre wyniki uczniów SP Nr1 i SP Wydrze w Gminnej i Powiatowej Lekkiej Atletyce ! 

           

W dniu 19 września 2018 r. (środa) na obiektach Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Białobrzegach odbyły się Gminne i Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA Dziewcząt i Chłopców dla uczniów klas V i VI w kategorii Igrzyska Dzieci -ID. W tych zawodach wzięło udział 131 uczniów (67 dziewczynek i 64 chłopców)  z 15 szkół podstawowych powiatu łańcuckiego.( Gminę Rakszawa reprezentowały: SP Nr 1 i SP Wydrze) Przeprowadzono 8 konkurencji lekkoatletycznych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi dla dziewcząt i chłopców.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw w LA w Gminie Rakszawa:

  1. Bieg na 60 m dziewcząt i chłopców:
  2. Dudek Agnieszka SP 1 R-wa      -9,66 s
  3. Sroczyk Oliwia SP 1 R-wa      -9,90 s

…………………………………………………………….

  1. Kłoś Norbert SP 1 R-wa      -8,95 s ( III m. powiat)
  2. Sroczyk Igor SP 1 R-wa      -10,02 s
  3. Pelc Dawid SP Wydrze     -10,18 s
  4. Skok w dal dziewcząt i chłopców:

Nosek  Karolina                     SP 1 R-wa      -3,72 m (III m. powiat)

  1. Babiarz Maja SP 1 R-wa      -3,45 m

…………………………………………………………

  1. Wojak Bartłomiej SP 1 R-wa      -4,16 m (II m. powiat)
  2. Wargan Kornelisz SP 1 R-wa
  • Rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców:
  1. Stopyra Martyna SP Wydrze     -30,60 m ( III m. powiat)
  2. Sierżęga Małgorzata        SP Wydrze     -29,90 m
  3. Panek Julia SP 1 R-wa      -23,50 m

…………………………………………………………

  1. Sobuś Dawid SP 1 R-wa      -43,70 m
  2. Nazarko Konrad SP 1 R-wa      -39,50 m
  3. Kłosowski Adam SP 1 R-wa      -38,00 m
  4. Wawrzaszek Filip            SP Wydrze     -34,20 m
  5. Bieg długi: 600 m dziewcząt i 1000 m chłopów:
  6. Stopyra Karolina SP Wydrze     -2:08,58 s (II m. powiat)
  7. Frączek Katarzyna SP 1 R-wa      -2:15,28 s
  8. Kościółek Paula SP 1 R-wa      -2:16,58 s
  9. Panek Aleksandra SP 1 R-wa      -2:16,58 s

…………………………………………………………

  1. Stopyra Dawid SP Wydrze     -4:05,73 s
  2. Piwiński Kacper              SP  Wydrze    -4:09,14 s
  3. Kuźniar Adam                SP 1 R-wa      -4:09,60 s

 

Za zajęcie I, II i III miejsca najlepsi otrzymali dyplomy ufundowane przez TKF Rakszawa.

Gratulujemy młodym sportowcom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

                             Opracował: Jan Jabłoński -Gminny Organizator Sportu

Nasze dane kontaktowe

tel. 172260199, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

37-110 Żołynia, Wydrze 259

e-dziennik

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

Piknik

koniec roku szkolnego 2018/2019

Przed Piknikiem

ankieta

Nothing found!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać